Bubble Cup ZÁVOD

Kategorie Gymnasti

Mimi AMimi BMini AMini BMladší žákyněStarší žákyně AStarší žákyně B
Váchová JosefínaMichálková SimonaFernandes SofiePilousová KarolínaPodhorská DenisaBalková VeronikaVodenková Julie
Bednářová AmálieBertoldi JulieValkovičová ElaPalatová NatálieKaláb Tilda Hájková SofieMalečková Johana
Krákorová JohanaTaylor IsabellaKarolová IsabelaDanielová AminaFraňková VictoriaLučanská AnežkaHrubá Ema
Lučanská AlžbětaHrdličková Klaudie

Kategorie Skřítci

Berušky (18-17)Jahůdky (16-15)Žirafky (14+)Skřítci
Smrkovská ViktorieWeichetová IsabelaEma SotákHasalík Jakub
Bright ViktorieHasalíková EliškaRoxana Davila CastilloMatějíček Tobias
Zachová MiriamBlahová AdélaHesová MarlenKupšík Adrian
Kořínková KristinaKastnerová JosefínaBulak LorenDohnal Filip
Kinclová OlivieParasková EmmaNejedlá AlmaStaněk Oliver
Chaloupková MariePecháčková KateřinaKoman Nikolas
Svobodová NinaDaněk VivienNeuvirth Marko
Altmannová VenušeArnould AlenaChaloupka Antonín
Brantalová LídaTopič Sebastian
Kouřilová Sofie
Němcová Ella
Klimešová Mája
Neuvirthová Emily
Müllerová Magdalena
Fialka Klára
Daněk Florence
Vacková Adéla

Časový harmonogram

9:00sraz kategorie Gymnasti (Mimi A, Mimi B, Mini A, Mini B, Mladší žákyně, Starší žákyně A, Starší žákyně B)
9:00-9:30rozcvičení v rozcvičovací hale
9:30-10:00závod Mimi A, Mimi B, Mini A, Mini B
10:00vyhlášení
10:00-11:00závod Mladší žákyně, Starší žákyně A, Starší žákyně B
11:00vyhlášení
12:30sraz Berušky (ročník narození 2018, 2017)
12:30-13:30rozcvičení v rozcvičovací hale
13:30-14:00závod v závodní hale
14:00vyhlášení
13:30sraz Jahůdky (2016, 2015), Žirafky (2014+), Skřítci
13:30-14:30rozcvičení v rozcvičovací hale
14:30-15:00závod v závodní hale
15:00vyhlášení

Previous

Zkušební lekce pro nové zájemce

Next

Poslední hodina

Comments are closed.

Předseda spolku

Michal Konečný
+420 736 169 659
konecny.gym996@seznam.cz

Přihlášky

Marie Konečná
+420 606 290 017

Kde cvičíme

ZŠ Letohradská, Praha 7
ukázat na mapě
ZŠ Strossmayerovo náměstí, Praha 7
ukázat na mapě